Szopki 2015

Konkurs szopek bożonarodzeniowych oto wyniki.....

W naszej szkole od wielu lat odbywa się konkurs szopek bożonarodzeniowych, w którym zwyczajowo, udział biorą uczniowie klas piątych. W tym roku zgłoszono 18 szopek, wykonanych indywidualnie lub w zespołach 2,3 osobowych.  Zostały one wyeksponowane na holu szkoły, gdzie tworzyły wspaniałą atmosferę polskich Świąt Bożego Narodzenia. Najpiękniejsze szopki wybrali nauczyciele oraz przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego. W ocenie brano pod uwagę: nawiązanie do tradycji, dekoracyjność, wkład pracy oraz ogólne wrażenie estetyczne.
I miejsce zdobyła szopka wykonana przez Kingę Kosztowną i Nikolę Ignaczak,
II miejsce przyznano równorzędnie dwóm szopkom: Pawła Giżyńskiego, Szymona Woźnickiego i Alana Moraczewskiego,
III miejsce to również dwie równożędne nagrody dla Jakuba Zydla, Mateusza Rumińskiego i Pawła Krajewskiego.

Przyznano również dwa wyróżnienia, dla : Lucynki Puchalskiej i Weroniki Cąder, Wiktorii Iskry i Agaty Wenderlich.
Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy i drobne upominki ufundowane przez Radę Rodziców.

Autor: A. Małkiewicz