Pierwszy dzień wiosny

Dzień wiosny ...

21 marca uczniowie klas I – III wraz z nauczycielami wzięli udział w witającym wiosnę kolorowym pochodzie. Grając na dzwonkach i śpiewając wesołe piosenki dzieci przeszły ulicami Tłuchowa. Ciężki dzień miały za to marzannyZmieszany Kolorowe kukły tradycyjnie zostały spalone, z nadzieją na szybsze nadejście ciepłych, prawdziwie wiosennych dni.
Po powrocie do szkoły Pani Dyrektor wręczyła słodkie upominki uczniom, którzy wykonali wielkanocne stroiki, dekorujące korytarz naszej szkoły. Czekoladowe zajączki otrzymali uczniowie z klasy Ia, Ib oraz uczeń z klasy IIb.
Kiedy młodsze koleżanki i koledzy witali wiosnę w plenerze, starsi uczniowie cieszyli się z jej nadejścia spędzając ten dzień na sportowo. Zabawne konkurencje, z którymi przyszło im się zmierzyć, wywołały wiele radości tak u zawodników, jak i kibiców. W zmaganiach wzięli udział wszyscy uczniowie klas IV – VI. Wszyscy też zostali nagrodzeni lizakami (za udział) i grześkami (za zwycięstwo). Słodki przebieg tego miłego dnia zawdzięczamy Radzie Rodziców – dziękujemyZmieszany

Autor: K. Jankowska