Tłuchowo, 12.06.2017r

Dziesięciolatkowie w akcji.

37. miłośników futbolu uczestniczyło w V Gminnym Turnieju Piłki Nożnej U10.
Zawody, które organizuje UKS TOP, wychodzą naprzeciw oczekiwaniom najmłodszych uczniów, którzy rzadko mają okazje do sprawdzenia się w turniejowej rywalizacji. Na orliku w Tłuchowie pięć drużyn, w których grały także dziewczęta, rozgrywało mecze "każdy z każdym" . Gra toczyła się w duchu fair play, miło oglądało się umiejętności i waleczność zawodników. Po kilkugodzinych zmaganiach nastąpiło podsumowanie Turnieju: zwyciężyła reprezentacja dziesięciolatków z klas czwartych z SP Tłuchowo. Drugie miejsce zajęli chłopcy z klasy 3b (także SP Tłuchowo), trzecie - reprezentacja Szkoły Podstawowej w Mysłakówku. Dekoracji zawodników dokonała Dyrektor Zespołu Szkół w Tłuchowie               p. Halina Opalczewska oraz prowadząca zawody prezes UKS         p. Katarzyna Jankowska.

Skład zwycięskiej drużyny: Dawid Bednarski, Jakub Frączkowski, Bartosz Kędzierski, Jakub Kluska, Kacper Kołodziejski, Piotr Morawski, Robert Tomes.

K. Jankowska

• Odwiedziny: 719041