Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Jesteś tutaj: Start / AKTUALNOŚCI / Nasze sukcesy

Nasze sukcesy

    Podsumowanie roku szkolnego 2016/2017

Zakończony rok szkolny był pracowity, przyniósł wiele satysfakcji z osiągniętych celów oraz uzyskanych przez uczniów    i nauczycieli wyników pracy, był bogaty w wydarzenia.

 KONKURSY

       Uczniowie brali udział w licznych konkursach: przedmiotowych, plastycznych, wokalnych, tanecznych, recytatorskich, wiedzy, zajmując wysokie miejsca i otrzymując wyróżnienia. Wśród sukcesów na szczególną uwagę zasługują te, odniesione                     w konkursach organizowanych przez Kujawsko - Pomorskiego Kuratora Oświaty w Bydgoszczy. Efektem dużego wkładu pracy jest tytuł laureata, który otrzymał uczeń czwartej klasy Krzysztof Kozakiewicz – laureat konkursu przedmiotowego z matematyki (tytuł ten skutkuje zwolnieniem ucznia z egzaminu ósmoklasisty       z tego przedmiotu)

 Inne konkursy: 

  • "Kangur Matematyczny 2017": kategoria „Żaczek” (kl. 2) - wynik „bardzo dobry” Kamil Podkowski, wyróżnienie Lena Sochocka; kategoria „Maluch” (3-4 kl.) – wynik „bardzo dobry” Krzysztof Kozakiewicz, Kacper Podkowski, wyróżnienie Jan Osiński, Roksana Olwert

  • Ogólnopolski Konkurs Literacki Klubu Szkół Westerplatte: „Ty to masz szczęście, że w tym momencie żyć ci przyszło w kraju nad Wisłą”: I miejsce Krzysztof Kozakiewicz

  • Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Pangea 2017”: Krzysztof Kozakiewicz – laureat

  • Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy z języka polskiego „Albus 2017”: Kacper Podkowski – laureat

  • Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy z historii „Albus 2017”: Kacper Podkowski – laureat

  • Wojewódzki Konkurs Historyczny "Opowiadanie małego powstańca"- dzieci i młodzież w Powstaniu Warszawskim 1944r.: wyróżnienie Krzysztof Kozakiewicz

  • międzyszkolny konkurs matematyczny „Omnibus”: w kategorii klas drugich – II miejsce, w kategorii klas trzecich – III miejsce

  • Regionalny przegląd twórczości "Sławmy słowem i pieśnią": I miejsce Klaudia Wrześniak, II miejsce Łucja Krzysztoforska, II miejsce Kacper Podkowski, III miejsce Zofia Meller

  • powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym: II miejsce drużyny - Aleksandra Kośmider, Julia Witkowska, Krzysztof Kozakiewicz, Kacper Podkowski)

  • gminno – powiatowe eliminacje 40.  Turnieju Wiedzy Pożarniczej: I miejsce Patrycja Skrzyńska, II miejsce Szymon Woźnicki

  • powiatowy etap konkursu plastycznego "Młodzież zapobiega pożarom": wyróżnienia – Krzysztof Kozakiewicz, Kacper Podkowski

  • Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Wielkie bitwy i wielcy wodzowie w powieściach Henryka Sienkiewicza”: II miejsce Krzysztof Kozakiewicz

  • Ogólnopolski Konkurs Plastyczny Klubu Szkół Westerplatte: „Ty to masz szczęście, że w tym momencie żyć ci przyszło w kraju nad Wisłą”: I miejsce Nadia Wyrostkiewicz, III miejsce Krzysztof Kozakiewicz; wyróżnienia: Kacper Podkowski, Aleksandra Kośmider

  ZAWODY SPORTOWE

      Udział w zawodach sportowych przysporzył wiele pozytywnych doznań i przyniósł satysfakcję z następujących osiągnięć:

 zawody powiatowe dziewcząt:

  • I miejsce w piłce ręcznej:  Aleksandra Żebrowska, Weronika Słomska, Marta Sadłowska, Patrycja Ignaczak, Eryka Kowalska, Amelia Szplitgejber, Julia Krajkowska, Karina Gapińska, Nikola Ignaczak, Daria Smolińska, Karolina Wyczałkowska

  • I miejsce w piłce siatkowej:Karina Gapińska, Nikola Ignaczak, Patrycja Ignaczak, Eryka Kowalska, Julia Krajkowska, Marta Sadłowska, Weronika Słomska, Amelia Szplitgejber Daria Smolińska, Aleksandra Żebrowska

  • I miejsce w koszykówce: Karina Gapińska, Nikola Ignaczak, Patrycja Ignaczak, Julia Krajkowska, Marta Sadłowska, Weronika Słomska, Amelia Szplitgejber, Alicja Wiśniewska, Julia Witkowska, Aleksandra Żebrowska

  • III miejsce w piłkarskich „6”: Julia Krajkowska, Daria Smolińska, Patrycja Ignaczak, Eryka Kowalska, Aleksandra Żebrowska, Weronika Słomska, Nikola Ignaczak

oraz II miejsce w ćwierćfinale woj. kujawsko – pomorskiego w piłce ręcznej: Karina Gapińska, Patrycja Ignaczak, Eryka Kowalska, Marta Sadłowska, Weronika Słomska, Amelia Szplitgejber, Aleksandra Żebrowska

 

zawody powiatowe chłopców:

  • I miejsce w piłce siatkowej: Patryk Wiśniewski, Dominik Wyczałkowski, Bartosz Brzeziński, Szymon Woźnicki, Kacper Słabowski, Kamil Melibruda, Jakub Kamiński, Mateusz Wiśniewski, Alan Moraczewski

  • III miejsce w sztafetowych biegach przełajowych: Paweł Giżyński, Kamil Melibruda, Alan Moraczewski, Karol Osiński, Hubert Redecki, Mateusz Wiśniewski, Michał Wiśniewski, Szymon Woźnicki

  • III miejsce w piłce ręcznej: Bartosz Brzeziński, Jakub Kamiński, Kamil Melibruda, Alan Moraczewski, Hubert Redecki, Jarosław Rutkowski, Mikołaj Sieciński, Kacper Słabowski Mateusz Wiśniewski, Michał Wiśniewski, Patryk Wiśniewski, Adam Witkowski, Szymon Woźnicki, Dominik Wyczałkowski

 K. Jankowska

  • Odwiedziny: 682853
  • Do końca roku: 131 dni
  • Do wakacji: WAKACJE!!!
Sierpień
pnwtsrczptsond
123456
78910111213
14151617Pokaż wydarzenia w dniu 18 sierpnia1920
21222324252627
28293031

Wtorek, 2017-08-22

Imieniny: Cezarego, Marii