Dzień Chłopaka

Dzień Krawata na Dzień Chłopaka.

29 września 2017r. obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Chłopaka. Samorząd Uczniowski zaproponował, aby w tym dniu wszyscy założyli krawat lub muszkę. Wielu uczniów i pracowników szkoły przyłączyło się do wspólnej zabawy. Okazało się, że w takim odświętnym wydaniu bardzo dobrze prezentują się nie tylko chłopcy. Dziewczęta również wyglądały w krawatach bardzo oryginalnie i elegancko.

Dodatkowo dziewczęta z SU wykonały gazetkę z życzeniami dla wszystkich chłopców naszej szkoły.

Fajnie, że zaproponowany przez nas pięć lat temu pomysł cieszy się sporym zainteresowaniem. Z pewnością powtórzymy go w przyszłym roku.

Dodatkową atrakcją w tym dniu była dyskoteka, na której bawili się wszyscy wielbiciele dobrej muzyki.

Poniedziałek, 2017-11-20

Imieniny: Anatola, Edyty