SZLACHETNA PACZKA

I TY MOŻESZ POMÓC

Drodzy Rodzice

Kolejny raz dołączyliśmy do akcji Szlachetna Paczka - ogólnopolskiego projektu pomocy rodzinom znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej. W tym roku pomożemy pani Teresie - 66 letniej, skromnej, schorowanej, samotnej kobiecie. Mamy nadzieję, że włączą się Państwo w to bożonarodzeniowe dzieło, aby wywołać uśmiech na twarzy pani Teresy i uświadomić jej , że czasem marzenia się spełniają.

Jak możecie pomóc?

To bardzo łatwe: kupcie w sklepie produkt, który znajduje się na liście, niech Wasze dziecko przyniesie go do szkoły i odda wychowawcy. Zakupione produkty będą następnie zapakowane i dostarczone do pani Teresy w dniach 9-10 grudnia.

Lista produktów

1. Produkty żywnościowe: herbata, kasza, ryż, cukier, konserwy, kawa, makaron, olej, mąka, dżem, warzywa w puszkach

2. Środki czystości i artykuły higieniczne: proszek do prania, płyn do prania, płyn do mycia naczyń, mydło, żel myjący, pasta do zębów, szampon, płyny/mleczka czyszczące,

3. Inne np. pościel, ręczniki, koc ( nowe)

Będziemy wdzięczni za okazane wsparcie.

Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami

Niedziela, 2017-12-17