Wielkanoc w szkole

Przedstawienie i konkursy

Jak co roku o tej porze, uroczyście świętowaliśmy nadejście wiosny i Świąt Wielkanocnych. 12 kwietnia odbyło sie wesołe przedstawienie przygotowane przez uczniów klasy IIb i IVa pod kierunkiem pani Małgorzaty Sulkowskiej, Lucyny Zaręby i Anny Małkiewicz. Po przedstawieniu Pani Dyrektor złożyła wszystkim życzenia oraz wręczyła dyplomy i nagrody za udział i sukcsy uczniów w konkursach wielkanocnych.
W konkursie "Baranek Wielkanocny" I m-ce zdobyła Małgorzata Foks, II m-ce - Alicja Wiśniewska, III m-ce - Aleksandra Kościesza. Wyróżnienia: Oliwia Klepacz, Kinga Kosztowna, Julia Witkowska, Agata Wenderlich, Patryk Karczewski, Wiktoria Kaczmarek.
Uczniowie klas II Otrzymali dyplomy i upomonki za wykonanie pięknych stroików wielkanocnych.

Autor: A. Małkiewicz

• Odwiedziny: 719075