"Bezpiecznie na wsi to podstawa - środki chemiczne to nie zabawa"

Konkurs plastyczny

"Bezpiecznie na wsi to podstawa - środki chemiczne to nie zabawa" - to hasło konkursu plastycznego organizowanego przez KRUS. Celem konkursu jest promowanie pozytywnych zachowań związanych z pracą i zabawą na terenach wiejskich, a także popularyzacja czynności szczególnie niebezpiecznych związanych z prowadzeniem gospodarstwa rolnego, których nie wolno powierzać dzieciom poniżej 16 lat.
Z naszej szkoły wysłaliśmy 13 prac uczniów z klas IV-VI. Oto ich autorzy: Oliwia Klepacz, Marta Sadłowska, Szymon Woźnicki, Weronika Słomska, Alicja Wiśniewska, Paulina Kościesza, Aleksandra Kościesza, Kalina Sarwińska, Krzysztof Kozakiewicz, Wiktoria Kaczmarek, Kacper Podkowski, Aleksandra Kośmider, Mateusz Falkowski. Życzymy sukcesów!

Autor: A. Małkiewicz

Środa, 2018-10-17