Osięciny, 20.11.2017r

Sukces piłkarek ręcznych.

20 listopada w Osięcinach dziewczynki reprezentowały naszą szkołę i powiat lipnowski w ćwierćfinale woj. kujawsko - pomorskiego w minipiłce ręcznej. Na zawody pojechały w 7. osobowym składzie (czyli bez "rezerwy". Podobnie zresztą, jak przed rokiemUśmiech). Ich rywalkami były mistrzynie powiatów: radziejowskiego, rypińskiego oraz Włocławka. Dwa pierwsze mecze przebiagały pod nasze dyktando: SP Włocławek pokonałyśmy 4:2, SP 3 Rypin 8:5. Ostatnie rywalki - SP Osięciny - okazały się najtrudniejszym przeciwnikiem. Uległyśmy mu 5:10 i zajęłyśmy 2 miejsce w zawodach (podobnie zresztą, jak przed rokiemUśmiech), uzyskując jednocześnie do półfinału wojewódzkiego!
                                                                                   Brawo, brawo, brawo!

Warto dodać, że świetna postawa postawa naszej bramkarki Weroniki Słomskiej zaowocowała zaproszeniem Jej na trenigi MSPR Junaka Włocławek. Gratulujemy!

Skład drużyny: Weronika Słomska (bramkarz), Nikola Ignaczak, Julia Krajkowska, Marta Sadłowska, Daria Smolińska, Amelia Szplitgejber, Karolina Wyczałkowska. Nauczyciel wf.: Katarzyna Jankowska.

K. Jankowska