Jesteś tutaj: Start / AKTUALNOŚCI / Ślubowanie

Ślubowanie

Nowi uczniowie

08 listopada 2017 roku odbyło się w naszej szkole uroczyste Ślubowanie. W tym roku nie tylko pierwszoklasiści pasowani byli na pełnoprawnych członków naszej szkolnej społeczności, ale również przyrzeczenie złożyły Misie - dzieci z oddziału przedszkolnego mieszczącego się w naszej szkole. Całą uroczystość rozpoczęli uczniowie klas pierwszych pięknie i dostojnie tańcząc Poloneza. Następnie pierwszaki i przedszkolaki prezentowały swoje umiejętności w wierszach i piosenkach. Po występie i złożeniu ślubowania Pani Dyrektor pasowała milusińskich na Przedszkolaków i Pierwszoklasistów. Publiczność zgodnie stwierdziła, że swój pierwszy egzamin na ucznia dzieci zdały celująco. Na pamiątkę otrzymały przygotowane przez rodziców upominki. Po części oficjalnej był słodki poczęstunek przygotowany również przez rodziców i zabawa taneczna.

Autor: A. Sarzalska

• Do wakacji: 1 dzień