Toruń

16 grudnia 2017r. uczniowie klas III a, b, c, II a gimnazjum oraz VII a i c szkoły podstawowej byli na wycieczce w Toruniu. W ramach Mikołajek, zdecydowali się odwiedzić zdobywające coraz większą popularność miejsce o nazwie „Can U Escape?” Rozdzieleni na kilkuosobowe grupy i zamknięci w siedmiu pokojach, musieli wykonać szereg trudnych zadań i rozwiązać wiele podchwytliwych zagadek aby z tych pokojów móc się wydostać. Tematyka zada była różnorodna, związana m.in. ze świętami, światem iluzji czy choćby czasami PRL-u. Wbrew pozorom nie było łatwo je wykonać, ale dzięki współpracy członków grupy wszyscy zdołali rozwiązać zagadki i uwolnić się z pomieszczeń.

Następnym punktem wycieczki była zabawa w Jump Arenie. Jak się okazuje, niezależnie od wieku lubimy poszaleć a trampolinach. Godzina skakania nieźle wszystkich zmęczyła i w drodze powrotnej panował w autokarze jakby mniejszy gwar :) Do domów wróciliśmy w super humorach i pełni wrażeń. Polecamy miejsca, które odwiedziliśmy. Większość z nas pewnie kolejny raz je odwiedzi.

Wycieczka została zorganizowana przez panie: Joannę Bembenista, Martę Rykowską i Edytę Gąsiorowską.

Autor: J. Bembenista

• Do wakacji: 1 dzień