Choinka szkolna

31 styczeń 2013r.

W miniony czwartek tj. 31 stycznia 2013 roku w Szkole Podstawowej w Tłuchowie odbyła się szkolna choinka noworoczna. Imprezę rozpoczęły występy uczniów klas drugich przygotowywanych przez panią Agnieszkę Sarzalską, panią Beatę Jankowskąi panią Elżbietę Kamińską wychowawczynie klas. Dzieci z klas IIB i IIC przedstawiły „Bajkę o srebrnej gwiazdce”. Mali artyści zachwycili widzów pięknymi strojami wykonanymi przez rodziców dzieci oraz niebywałym talentem aktorskim. W Nowy Rok i atmosferę karnawału wprowadzili nas uczniowie klasy IIA, którzy po krótkiej inscenizacji przedstawiającej postać Nowego Roku wraz z Czterema Porami Roku zatańczyli pięknie znaną wszystkim  „Macarenę”.  Po występach rozpoczęła się zabawa taneczna. Do tańca przy gorących rytmach karnawałowej muzyki zaprosił: dzieci, grono pedagogiczne oraz przybyłych rodziców zespół KAMIDA, który profesjonalnie poprowadził zabawę oraz konkursy dla dzieci. Roztańczeni uczniowie z uśmiechami na twarzach wirowali w kółeczkach i wężykach wraz ze swoimi nauczycielami. Około godziny 12.00 do szkoły zawitał św. Mikołaj, który obdarował dzieci paczkami słodkich upominków. Oczywiście każda klasa zaśpiewała piosenkę lub wyrecytowała wierszyk dla Mikołaja oraz zaprosiła miłego gościa do wspólnej zabawy. Huczna zabawa trwała do godziny 14.00. Uczniowie z niecierpliwością czekają na następną tak wspaniałą imprezę.

pnwtsrczptsond
123Pokaż wydarzenia w dniu 4 stycznia56