Publiczna Szkoła Podstawowa w Tłuchowie

Indywidualne biegi przełajowe, Lipno 26.09.2013r.

Sukces Angeliki Cholewińskiej

Do niezwykle udanych może zaliczyć Angelika Cholweińska (kl. 6b) start w pierwszych w tym roku szkolnym zawodach powiatowych - w deszczowe, zimne wrześniowe przedpołudnie stanęła na starcie biegu przełajowego, w którym udział brało blisko 40 zawodniczek, w tym jeszcze pięć uczennic naszej szkoły. Już początek rywalizacji był obiecujący: Angelika biegła w czołówce stawki. Po kilkudziesięciu metrach wszystkie zawodniczki zniknęły w gęstwinie drzew pobliskiego lasu. Nastapiło emocjonujace oczekiwanie na ich ponowne pojawienie się - już w odległości około 200 metrów od linii mety. Po niedługim czasie pierwsza w oddali wyłoniła się nasza biegaczka! I na takiej pozycji, zupełnie niezagrożonej, Angelika zakończyła ten trudny wyścig.

Brawo Angelika! Uśmiech

Wśród dziewcząt w pierwszej "10" uplasowała się jeszcze Zuzanna Słabowska  - 9 miejsce. Taką samą pozycję wywalczył najlepszy ze stawki naszych biegaczy Konrad Sieciński.