SZEŚCIOLATKI W SZKOLE

Od roku 2011 obok dzieci siedmioletnich rozpoczęły naukę sześciolatki. Szkoła uczestnicząc w Rządowym Programie "Radosna Szkoła" dostosowała sale lekcyjne do potrzeb najmłodszych uczniów. Klasy, w których uczą się pierwszoklasiści składaja się z dwóch części: edukacyjnej i rekreacyjnej. Uczniowie mają możliwość pozostawienia podręczników  i przyborów szkolnych na oddzielnych półkach. Dostosowana została również toaleta szkolna. Uczniowie moga korzystać ze świetlicy szkolnej i  stołówki. Organizowane są zajęcia zwiększające szanse edukacyjne uczniów zdolnych oraz mających trudności w nauce. W szkole organizowana jest pomoc psychologiczno-pedagogiczna, zajęcia logopedyczna. Obecnie w naszej szkole uczy się 25 sześciolatków.