Wyszukiwarka

Zawody powiatowe w mini piłce siatkowej, Tłuchowo 10.01.2014r.

Zwycięstwo naszych siatkarek!

Bardzo dobrze zaprezentowały się dziewczyny na zawodach w piłce siatkowej, rozegranych na naszej hali. Po długim okresie przygotowań, wielu godzinach treningów (nawet podczas zimowej przerwy świątecznej) przyszedł czas na powiatową rywalizację. Marzyło nam się podium, ale któż w sporcie może przewidzieć, jaki będzie końcowy wynik?:) Okazało się, że marzenia się spałniają: nasze siatkarki nie tylko stanęły na podium - one stanęły na najwyższym jego stopniu:)

Na zawody przyjechało aż 6 zespołów, nasz był siódmy. Po losowaniu okazało się, że jesteśmy w 4. drużynowej grupie. Można by pomyśleć, że losowanie nie było zbyt szczęśliwe, ale dziewczyny bez problemów wygrywały mecz za meczem: 2:0 (25:15, 25:15) z SP Skępe, 2:0 (25:6, 25:14) z SP Radomice, 2:0 (25:13, 25:10) z SP Dobrzyń i awansowały do finału.W nim zmierzyły się z SP Bobrowniki (która wygrała z SP Maliszewo i SP Zajeziorze). Do 18 punktów mecz był bardzo wyrównany, na szczęście końcówka należała do nas i pierwszy set zakończył się wynikiem 25:20. W drugim secie przeciwniczki były bez szans: przegrały go 25:7. A nam nie zostało nic innego, jak cieszyć się ze zdobycia tytułu mistrzyń powiatu w mini pice siatkowej dziewcząt!