Dzień Kobiet na wesoło

8 marca 2011

W tym roku w naszej szkole akademię  8 marca z okazji Dnia Kobiet przygotowali uczniowie klasy IVa pod kierunkiem swojej wychowawczyni pani Anny Durmowicz oraz pani Agnieszki Sarzalskiej. W „Programie Telewizyjnym” przedstawili wiele ciekawych pozycji, które rozbawiły publiczność. Na początek Kazik Kurczok (Kacper Jankowski) przedstawił wiadomości z kraju i ze świata, później prognozę pogody dla naszego regionu zaprezentowała Jagoda Chmurka (Basia Siecińska). Na koniec serwisu informacyjnego Leopold Babiarz (Adrian Grudecki) podał wiadomości sportowe, w których to siatkówka i zapasy w wykonaniu kobiet nabrały nowego znaczenia. Następnym punktem programu był 1498 odcinek serialu „On i Ona”, w którym skąpy mąż (Piotrek Skrzyński) na narzekania żony (Natalia Rumińska) miał zawsze gotową odpowiedź. Po serialu mogliśmy obejrzeć najnowsze propozycje kreatorów mody zaprojektowane specjalnie dla pań nauczycielek. A na zakończenie w „Koncercie Życzeń” publiczność rozbawił przebojowy zespół „Ich Trzech” ( Michał Bednarski, Sebastian Koźmiński, Kacper Pawłowski). Wykonali oni piosenki, w których mowa była o imionach naszych pań nauczycielek. Znaczenie ich imion przed każdą piosenką odczytała Ziuta Groszek (Marta Urbańska). Po występie, który został nagrodzony gromkimi brawami chłopcy biorący udział w akademii wręczyli paniom po róży. Następnie głos zabrała pani Dyrektor Małgorzata Kamińska, która zapowiedziała miły upominek dla wszystkich dziewczyn z naszej szkoły ufundowany przez radę rodziców. Za dwa dni upominki z okazji Dnia Mężczyzny otrzymali również chłopcy.