Rok szkolny 2013/2014, I semestr

Zakończył się I semestr, który obfitował we wspaniałe sportowe wyniki. Cieszymy się ze wszystkich miejsc na podium, tym bardziej, że były to wyłacznie pierwsze lokaty:)) Młodzi sportowcy, efektownie reprezentując szkołę, przeżywając frajdę ze sportowej przygody, wywalczyli sobie jednocześnie stypendium sportowe, wzbogacając się na koniec semestru o 130 PLN:). Taka to ot wieloraka korzyść z uczestnictwa w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej:)

Oto stypendyści:

kl. VIa: Blonkowska Nikola, Głuchowska Daria, Dzikowski Michał, Jagielski Filip, Lendzion Marta, Moraczewski Łukasz, Osiński Miłosz (nieobecny na zdjęciu), Sieciński Konrad, Słabowska Zuzanna, Sobieszek Adrian, Sztubecki Michał

kl. VIb: Cholewińska Angelika, Kuta Weronika, Wiśniewska Anita, Borowski Dawid, Czachorowski Mateusz

kl. Va: Bednarska Natalia, Grudzińska Anna

kl. Vb: Barski Dawid, Kowalski Patryk, Wieloński Arkadiusz