Zawody powiatowe w halowej piłce nożnej, Lipno 09.06.2014r

Bardzo udany okazał się udział dziewcząt w zmaganiach piłkarskich. Piłka nożna dla dziewcząt nie jest w naszej szkole dysypliną wiodącą więc na zawody wybieramy się bez większego poczucia presji na wynik. Tymczasem piłkarki sprawiły się świetnie, zajmujac 3 miejsce. Wynik tym bardziej godny podkreślenia, że o ostatni stopień na podium tłuchowianki walczyły z uczennicami z SP Wielgie - szkoły, która w piłce nożnej dziewcząt jest wieloletnim liderem nie tylko w naszym regionie. W meczu, który miał wyrównany przebieg, zwycięskiego gola dla SP Tłuchowo strzeliła Oliwia Wylocińska.

Ten mily akcent zakończył roczną rywalizację naszych dziewcząt w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży      w roku szkolnym 2013/2014r.

Wtorek, 2017-10-17

Imieniny: Antonii, Ignacego