Podsumowanie I semestru roku szk.2010/2011

Minął pierwszy semestr, odpoczywamy na zimowych feriach. Żeby jednak nie zapomnieć o szkole (to by było straszne;) ) spójrzmy, z jakimi efektami przepracowali minione 5 miesięcy nasi sportowcy. Warto! :)

Warto też dodać, że uczniowie uczestniczący w zawodach sportowych mają szansę wywalczyć sobie, oprócz wyniku sportowego, także stypendium sportowe. W pierwszym semestrze kryteria wymagane w Regulaminie Przyznawania Stypendiów Sportowych spełnili:

Dziewczęta: Magdalena Grzelecka (6a), Sylwia Chojnicka, Aleksandra Derlatka, Daria Giżyńska, Kinga Skowrońska, Weronika Remus, Paulina Szarwińska, Sylwia Zarecka, Sylwia Żuchowska (wszystkie 6b).

Chłopcy: Łukasz Mulczyński, Wojciech Sulkowski (obaj 6a), Tomasz Czachorowski, Dariusz Sobiecki (obaj 6b), Łukasz Świątecki (5a).

Konta osobiste w/w osób zasilono kwotą 130 złotych :)