Piłka ręczna

Grono miłośników piłki ręcznej jest w naszej szkole bardzo,bardzo liczne. To jedna z najbardziej lubianych gier zespołowych (druga po piłce nożnej? A moze jednak nr 1? :)) Przygotowania do zawodów, jak również oczekiwanie na nie, są zawsze bardzo emocjonujące. Że nie wspomnę o samym udziale w walce o mistrzostwo gminy i ewnetualnie powiatu:) 22 listopada przyjemność reprezentowania szkoły w Lipnie miała drużyna dziewcząt, składająca się z uczennic z klas 4 - 6. Po zaciętych, ciekawych meczach nasz zespół zajał 3 miejsce.

LIPNO

piłka ręczna dziewcząt

Na zdjęciu od lewej na górze: Weronika Remus, Karolina Ciarkowska, Magdalena Grzelecka, Marta Dulska, Małgorzata sińska, Kinga Skowrońska, Sylwia Chojnicka, Sylwia Żuchowska, Paulina Szarwińska. Od lewej na dole: Sylwia Zarecka, Daria Giżyńska, Adriana Janowicz, Dagmara Smolińska, Aleksandra Derlatka. Nauczyciel: Katarzyna Jankowska.

Środa, 2018-11-21

Imieniny: Janusza, Marii