Piłka siatkowa

21 stycznia był bardzo szczęśliwym dniem dla reprezentacji dziewcząt w mini piłce siatkowej oraz ich nauczycielki wf. - p. Katarzyny Jankowskiej. W pięknym stylu młode siatkarki wywalczyły tytuł mistrzyń powiatu w tej dyscyplinie sportu. Stosunkiem setów 2:0 pokonały zespoły z SP 2 Lipno, SP Krojczyn oraz SP 3 Lipno. Naszą złotą drużynę czeka teraz wyjazd do Lubrańca na zawody rejonowe. Odbędą się one 17 lutego. Mocno trzymając kciuki życzymy powodzenia:)

Bardzo, bardzo, bardzo miła chwila:
Kinga Skowrońska odbiera puchar i dyplom z rąk organizatora zawodów Pana Dariusza Onoszko.

Złota drużyna w pełnym składzie

Od lewej: Daria Giżyńska, Sylwia Zarecka, Milena Wiśniewska, Sylwia Chojnicka, Paulina Szarwińska,
Weronika Remus, Aleksandra Derlatka, Kinga Skowrońska, Sylwia Żuchowska. Opiekun: Katarzyna Jankowska