Zawody powiatowe w pływaniu 19.10.2011r.

19 października 2011r. odbyły się na lipnowskim basenie drugie w historii Igrzysk Młodzieży Szkolnej zawody powiatowe w pływaniu. Po raz pierwszy w tej dyscyplinie do rywalizacji przystapiły także uczennice naszej szkoły (reprezentanci SP Tłuchowo ćwiczą na co dzień w sierpeckiej szkółce pływackiej). Dziewczęta i chłopcy startowali w kilku stylach pływackich.

Miejsca na podium zajęli: Kacper Małkiewicz (6a) - 3 miejsce w stylu klasyczny na dystansie 50m, sztafeta dziewcząt: Izabela Jarzębowska, Barbara Siecińska, Marta Urbańska, Klaudia Żuchowska (wszystkie 5a) -  3 miejsce w stylu dowolnym 4x50m oraz sztefeta chłopców: Adrian Grudecki (5a), Tomasz Cienkowski, Kamil Drzewiecki, Kacper Małkiewicz (kl. 6a i 6b) - 3 miejsce w stylu dowolnym 4x50m.
BRAWO PŁYWACY!

Kacper Małkiewicz
3 miejsce w stylu klasycznym

Izabela Jarzębowska, Barbara Siecińska,                       Adrian Grudecki, Tomasz Cienkowski