II semestr roku szk. 2011/2012

Oto i dotarliśmy do mety:)

To był miły i udany bieg. Zarówno II semestr, jak i cały rok, przyniósł młodym sportowcom i ich nauczycielom wiele pozytywnych emocji, zadowolenia z osiągniętych wyników. Cieszą miejsca na podium, dobre występy, cieszy pełna zaangażowania postawa uczniów, którzy godnie reprezentowali szkołę na zawodach sportowych. Ich trud nie idzie na marne: daje satysfakcję, stwarza okazję sprawdzenia swoich możliwości, przeżycia sportowej przygody. Daje też absolutnie wymierne korzyści - tradycyjnie osoby, które spełniły regulaminowe wymagania, otrzymały stypendium sportowe w wysokości 130 złotych:) Stypendystami w II semesytrze zostali: Konrad Sieciński (4a), Magdalena Olszewska, Klaudia Płaczkowska, Wiktoria Katarzyna Sałata, Małgorzata Osińska, Marzena Wiśniewska (wszystkie 5c), Marta Dulska, Adriana Janowicz (obie 6b).

Gratulujemy, a szóstoklasistkom życzymy sukcesów sportowych w kolejnym etapie edukacyjnym.

Sobota, 2018-05-26

Imieniny: Eweliny, Jana