Zawody powiatowe sztafetowych biegach przełajowych

Zanim nasi zawodnicy zaczęli pokonywać trudy trasy sztafety, odbyła się miła uroczystość:
posumowano wyniki sportowej rywalizacji szkół powiatu lipnowskiego w roku szkolnym 2010/2011.
Dla trzech najlepszych szkół w kategorii dziewcząt, chłopców oraz w klasyfikacji łącznej dziewcząt i chłopców przygotowano puchary. Z przyjemnością informujemy, że puchary za zajęcie: 2 miejsca w klasyfikacji dziewcząt oraz za zajęcie 3 miejsca w klasyfikacji łącznej dziewcząt i chłopców w roku szk.2010/2011 zostały przyznane Szkole Podstawowej w Tłuchowie.

Składamy wielkie gratulacje i podziękowania dla uczniów, którzy są autorami tych sukcesów!

Po chwilach radości nadszedł czas na sportową walkę. Pierwsze do sztefety (8x800m) stanęły dziewczęta. Przed biegiem był apatyt na podium, po biegu cieszyliśmy się z 4 miejsca - taki sport :)

W przypadku chłopców także były zakusy na podium. Tu czas urzeczywistnił marzenia - sztafetę 8x1000m nasi zawodnicy ukończyli na 3 miejscu.