I semestr, rok szk. 2012/2013

Wspomnienie wydarzeń sportowych z pierwszego semestru to jedna wielka przyjemność!Uśmiech Nasi uczniowie dali wiele okazji do radowania się z ich osiagnięć. A tak wielu jeszcze żaden semestr, jak ten, nie przyniósł. Aż pięć miejsc na najwyższym stopniu podium to wielki sukces i wspaniała sprawa. Historyczne - po raz pierwszy wywalczone przez uczniów naszej szkoły pierwsze miejsce w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt, miejsce na podium dziewcząt w unihokeju - też do tej pory nikomu się nie przytrafiłoŚmiech Styl, w jakim dziewczyny wygrały zawody powiatowe i rejonowe w piłkę ręczną był fascynujący. Chłopcy świetnie się spisali, zdobywając pierwsze miejsce w powiecie w piłkę nożną oraz piłkę ręczną. Cóż, taki semestr można było sobie po prostu tylko wymarzyćUśmiechUśmiechUśmiech Uczniowie, osiągając takie wyniki, przynieśli chwałę sobie, szkole oraz osiagnęli wymierne korzyści - oto Ci, którzy otrzymali za pierwszy semestr stypendia sportowe w kwocie 130 zł:

kl. 6c: Małgorzata Osińska, Marzena Wiśniewska, Klaudia Płaczkowska, Sylwia Grzelecka, Magdalena Olszewska, Wiktoria Katarzyna Sałata, Weronika Wiśniewska, Paulina Słabowska, Krzysztof Olewiński

kl. 6b: Agnieszka Jankowska, Julia Żuchowska, Natalia Melibruda, Kamil Jochemczyk, Jakub Nadolski, Kamil Witkowski, Marcin Żuchowski

kl. 6a: Izabela Jarzębowska

kl. 5b: Mateusz Czachorowski