Jesteś tutaj: Start

Szkoły Podstawowej

im. Bohaterów Westerplatte

Zapraszamy do jej oglądania

Po dziesięciu miesiącach ciężkiej pracy nadszedł wyczekiwany przez wszystkich uczniów czas wakacji.

Czas odpoczynku od książek, zeszytów, ławki szkolnej, dzwonka, porannego wstawania.
Na ten czas życzymy Wam udanego i bezpiecznego wypoczynku.
Cieszcie się z każdego słonecznego dnia i z każdej przeżytej przygody.
Bawcie się dobrze, leniuchując w przydomowych ogródkach, na złocistych plażach, w górach i nad jeziorami.
Wierzymy, że wszyscy spotkamy się zdrowi, wypoczęci, opaleni i w doskonałych humorach w nowym roku szkolnym.

Życzymy wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom, by nadchodzące wakacje były spokojne i pełne niezapomnianych wrażeń oraz były czasem odpoczynku i radości.

Z okazji zakończenia roku szkolnego wszystkim Nauczycielom, Pracownikom Zespołu Szkół w Tłuchowie oraz Rodzicom składamy najserdeczniejsze podziękowania za całoroczną współpracę.

Dziękujemy za cały rok szkolny 2016/2017

Dyrekcja Zespołu Szkół: H. Opalczewska, E. Łukowska